Výsledky přijímacího řízení

Datum: 29. 4. 2022

Informace pro přijaté / nepřijaté uchazeče a jejich zákonné zástupce

Přijatí uchazeči:

Rozhodnutí o přijetí se poštou neposílají. Je možné si je vyzvednout na studijním oddělení školy v úředních hodinách.

Zápisový lístek může zákonný zástupce uchazeče doručit do školy osobně na studijní oddělení školy nebo zaslat poštou do 10 pracovních dnů od zveřejnění seznamu přijatých uchazečů ke studiu, to znamená do 13. května 2022.

Zároveň si dovolujeme požádat zákonné zástupce přijatých uchazečů, kteří nenastoupí na naši školu, aby nás neprodleně informovali o této skutečnosti na email studijni@oa-kubelikova.

Nepřijatí uchazeči:

Rozhodnutí o nepřijetí budou odeslána 2. května 2022 jako doporučený dopis s dodejkou.

Odvolání proti rozhodnutí o nepřijetí musí zákonný zástupce uchazeče podat do 3 pracovních dnů ode dne, kdy mu bylo doručeno rozhodnutí o nepřijetí.

EL přijatí uchazeči

EL pořadí uchzečů podle výsledků hodnocení přijímacího řízení a kritérií přijímacího řízení

EL první a poslední přijatý uchazeč

OA přijatí uchazeči