Testování žáků 13. 12. 2021

Datum: 2. 12. 2021

Dobrý den,

v pondělí  13. 12. 2021 proběhne testování žáků na covid-19. Žáci, kteří se musí testovat, a v  dané pondělí jim začíná výuka podle platného rozvrhu od 1. vyučovací hodiny, se dostaví do učebny podle platného rozvrhu v 7:40 hodin.

Žáci, kteří se nemusí testovat, se dostaví do školy na 1. vyučovací hodinu podle platného rozvrhu v Bakaláři.

Žáci, kteří se musí testovat a v dané pondělí jim začíná výuka od 2., popřípadě od 3. vyučovací hodiny podle platného rozvrhu, se dostaví minimálně 20 minut před začátkem výuky do učebny 001.

Žáci, kteří se nemusí testovat, se dostaví do školy na výuku podle platného rozvrhu v Bakaláři.

Žáci, kteří nebudou ve škole v pondělí a musí se testovat, se dostaví v den, kdy poprvé přijdou do školy, na recepci 20 minut před začátkem vyučování dle rozvrhu v Bakaláři. Na recepci budou otestováni. Nesmí bez negativního výsledku testu vstupovat dále do budovy.

Testování se netýká žáků, kteří:

–          byli očkováni proti onemocnění covid-19 a doloží národním certifikátem o provedeném očkování nebo certifikátem o provedeném vydávaným podle nařízení Evropské unie o digitálním certifikátu EU COVID, za podmínky, že uplynulo nejméně 14 dní od dokončeného očkovacího schématu,

–          prodělali laboratorně potvrzené onemocnění covid-19, uplynul u něj doba izolace podle platného mimořádného opatření Ministerstva zdravotnictví a od prvního pozitivního POC antigenního testu na přítomnost antigenu viru SARS-CoV-2 nebo RT-PCR testu na přítomnost viru SARS-CoV-2 neuplynulo více než 180 dní,

–          absolvovali nejdéle před 72 hodinami RT-PCR vyšetření na přítomnost viru SARS-CoV-2 s negativním výsledkem,

–          absolvovali nejdéle před 24 hodinami POC test na přítomnost antigenu viruSARS-CoV-2 s negativním výsledkem.

vedení školy