Subterra cup s 50% úspěšností

Datum: 27. 1. 2022

Subterra cup ve florbale dospěl do krajských kol, kde jsme měli zastoupení našich dívek i chlapců. Děvčata v notně oslabené sestavě způsobené karanténou nastoupily ke čtyřem utkáním a vedly si velice dobře. S třemi výhrami a jednou porážkou skončily na druhém místě a zůstaly jednu příčku za postupem mezi nejlepších 16 týmů v republice.

Chlapce čekal stejný scénář. Čtyři zápasy a nutnost všechny vyhrát, abychom si postup zajistili. Nenechali jsme nic náhodě a po zodpovědném výkonu, dvou těsných a dvou jasnějších výhrách jsme obsadili první místo a postoupili do Národního finále, kde se setkáme s nejlepšími týmy ze západní části republiky. Vítěz Národního finále postoupí do finálového zápasu, který se hraje 9. dubna v O2 aréně.

Oběma týmům gratulujeme a chlapcům přejeme hodně štěstí v další fázi Subterra cupu.

Mgr. Kamil Sedlák