Soutěž v anglickém jazyce 2022 – 1. část školního kola

Datum: 18. 1. 2022

13. 1. 2022 se na OA Kubelíkova uskutečnila 1. část školního kola Soutěže v anglickém jazyce. Tuto soutěž organizuje Národní pedagogický institut České republiky a jedná se o soutěž celostátní.

V první části školního kola se účastnilo 28 vybraných studentů všech ročníků naší školy, kteří soutěžili ve čtení s porozuměním a v poslechu. Studenti byli šikovní, výsledky byly velmi vyrovnané. Pět studentů s nejvyšším počtem bodů se v druhé části školního kola utká o jedno postupové místo. Budou soutěžit v samostatném ústním projevu. Vítěz pak postoupí do krajského kola. Druhá část školního kola proběhne na začátku února 2022. O přesném termínu budou studenti informováni písemně.

Děkujeme všem účastníkům první části školního kola za jejich pěkné výkony v soutěži. Finalistům (J. Štětinovi 1. C, F. Štěrbovi 4. A, D. Fáberovi 4. D, A. Štěpánkové 3. D, T. Veverkové 1. A)  přejeme hodně štěstí ve druhé části školního kola a věříme, že z nich vybereme toho nejlepšího, který bude vzorně reprezentovat naši školu v krajském kole.

Dr. L. Marešová

Tabulka hodnocení – Soutěž v anglickém jazyce 2022 – 1. část školního kola