Poprask v basketbalu 2. 2. 2022

Datum: 8. 2. 2022

Žácii OA Kubelíkova se ve středu 2. 2. 2022 zúčastnili pražského finálového kola Poprask v basketbalu.
Základní skupinou proletěli bez větších problémů a díky tomu postoupili z prvního místa. V semifinále je čekal druhý tým skupiny B SPŠE Ječná. Semifinálový zápas byl o poznání těžší než souboj v základní skupině. Rychlým startem se blýskl tým OAK, který hned při úvodních 3 minutách vstřelil 3 tříbodové střely. Díky velkému náskoku z první části náš tým znovu zvítězil a probojoval se až do finále. V závěrečném souboji o první místo a titul mistrů Prahy se utkala OA Kubelíkova se SPŠ Stavební Josefa Gočára. Finálový zápas byl po celou dobu velmi vyrovnaný. OAK hráli ve velmi úzké sestavě. Hlavními pilíři celého týmu se stalo duo Olejník-Podařil. Olejník dominoval v poli a jeho týmový kolega Podařil pod košem. Tým dovedli do šťastného konce a OA Kubelíkova se stala mistrem Prahy.

Teodor Podařil 3.D