FINÁLE ŠKOLNÍHO KOLA SOUTĚŽE V ANGLICKÉM JAZYCE 3. 2. 2022

Datum: 7. 2. 2022

FINÁLE ŠKOLNÍHO KOLA SOUTĚŽE V ANGLICKÉM JAZYCE 2022

Dne 3. 2. 2022 se na OA Kubelíkova uskutečnilo finále školního kola Soutěže v anglickém jazyce 2022. Finalisté byli vybráni ze studentů, kteří obdrželi nejvyšší počet bodů v předchozí části školního kola, ve kterém absolvovali písemný test z poslechu a čtení s porozuměním na úrovni B2 podle Společného evropského referenčního rámce pro jazyky.

Ve finále studenti soutěžili v ústním projevu, ve kterém samostatně hovořili na zadaná témata. Zkušební komise soutěže se při ústním projevu studentů zaměřovala na splnění časového limitu, obsahové sdělení, šíři slovní zásoby, gramatické chyby, plynulost projevu, správnou výslovnost a přirozenou intonaci.

Nakonec zkušební komise posoudila jednotlivé výstupy studentů a rozhodla takto:

1. místo – Tereza Veverková 1. A
  2. místo – Dominik Fábera 4. D
  3. místo – Jakub Štětina 1. C

Studentka Tereza Veverková z 1. A, která se umístila na 1. místě, bude reprezentovat naši školu v krajském kole Soutěže v anglickém jazyce 2022. Všem finalistům děkujeme za účast a vítězce přejeme hodně štěstí v krajském kole této soutěže.

Ladislava Marešová, Stanislav Plášil