Celorepublikové finále ve fotbale

Datum: 3. 11. 2022

Ve dnech 24 – 25. 10 se naše škola zúčastnila republikového finále středních škol ve fotbale v Kuřimi, ze kterého si odvážíme skvělé druhé místo.

Republikové finále organizovala Asociace školních sportovních klubů ČR ve spolupráci s Fotbalovou asociací České republiky. Dvoudenní finálový turnaj odstartovaly zápasy ve skupinách. Až do finále chlapci prošli bez sebemenšího zaváhaní, kdy neprohráli jediný zápas a za celý turnaj inkasovali pouze jediný gól.

Ve finále na nás čekal tým ze SŠ Liberec. Naši chlapci bojovali až do poslední minuty, ovšem nakonec finálový zápas prohráli a domů si tak odvezli stříbrnou medaili.

Žáci mají za sebou velký turnaj, kde se jim povedlo skvěle reprezentovat svou školu. Předvedli parádní výkon, kde hlavně ve všech zápasech ukázali, jak skvělý tým jsou. Všem účastníkům děkujeme za skvělou reprezentaci školy a gratulujeme k vynikajícímu výsledku.

Karolína Drahotová